Stichting Koeveringse molen

Welkom in 'het groene hart' van Meierijstad!

Onze sponsors

Met veel dank aan onze allereerste sponsors!
Wilt u ook participeren en sponsor worden van ons herbouwproject?
Neem dan contact op met ons secretariaat:
0848-345678.
vdboom.jpg
en de heer
Remery uit Best

Project no. 1 van

ANBI-erkend

anbi-logo1.gif

Familie Coppens op zoek naar voorouders

 

Zondagmiddag 5 mei was het druk bij het molenmonument op de Koevering. De reden was het bezoek van de familie Coppens die op zoek is naar de voorouders. In het bijzonder waren het Joorden Jan (12) en Jelmer (14) Coppens uit Haarlem die benieuwd zijn naar hun voorouders. Deze maakten deel uit van het bekende molenaarsgeslacht Coppens dat ook op de Koeveringse molen gedraaid heeft.

Joorden Jan en Jelmer Coppens

De familie Coppens was per fiets vanuit Tilburg gekomen en werden onderweg door ons bestuurslid en fietsliefhebber Jos Wijn tegemoet gereden. Op de Koevering was het een gezellig samenzijn waarbij de familie Coppens uitleg kreeg over de geschiedenis van Koeveringse molen en de herbouwplannen. 

 

Het was een leerzame middag voor de familie Coppens en voor onze stichting leverde dit weer publiciteit en nieuwe Vrienden op. In de Midden Brabant van 7 mei staat een mooie reportage van dit bezoek en ook in de MooiRooikrant van 8 mei is een artikel over het bezoek opgenomen.

 

Enkele foto's van de ontmoeting op de Koevering staan ook op onze facebookpagina. Een videoreportage staat online!

 

Molen van vroeger!

molen41.png

Op zoek naar...

Een aantal vrijwilligers is op zoek naar unieke foto's en bijzondere verhalen van de Koeveringse molen uit het verleden. Deze stukken worden met zorg verzameld en bewaard in ons archief en uiteindelijk uitgegeven als boekwerk voor de komende generaties.
Interessante verhalen, feiten of foto's van de oude molen zijn van harte welkom!
Neem gerust contact op met ons secretariaat:
0848-345678.
Wij zijn u zeer dankbaar!

Sponsor ons met

Onze bezoekers

128974
VandaagVandaag49
GisterenGisteren45
Deze weekDeze week94
Deze maandDeze maand785
TotaalTotaal128974

Copyright © 2009-2017 Stichting Koeveringse molen.
Alle rechten voorbehouden.