Stichting Koeveringse molen

Welkom in 'het groene hart' van Meierijstad!

Onze sponsors

Met veel dank aan onze allereerste sponsors!
Wilt u ook participeren en sponsor worden van ons herbouwproject?
Neem dan contact op met ons secretariaat:
0848-345678.
vdboom.jpg
en de heer
Remery uit Best

Project no. 1 van

ANBI-erkend

anbi-logo1.gif

Vlagheidebord is tastbaar begin!

 

KOEVERING, 16 september 2011 - Vandaag ontvingen we van de organisatie achter Masterplan Vlagheide het officiële informatiebord. Het is voor alle deelnemers aan het masterplan de bedoeling om dit bord te plaatsen op die locatie in het gebied waar hun eigen initiatief, plan of onderneming zich vestigt of al heeft gevestigd. Ook al kan onze definitieve plaats in het gebied nog enigszins afwijken, we hebben als bestuur geen seconde gewacht om het bord te plaatsen bij het huidige monument van de Koeveringse molen.

 

Donderdag 15 september werd het bord geleverd en op vrijdagochtend 16 september om 09:30 uur heeft ons bestuurslid zelf de grondboor ter handen genomen en het bord geplaatst, de paaltjes van een fris wit kleurtje voorzien en op een later tijdstip gezorgd voor enige versteviging. Het 'Vlagheidebord' is een eerste tastbaar begin van onze herbouwplannen... Ons stappenplan ligt bijna klaar en zodra we de kans krijgen om te investeren, gaan we er met veel (wind)energie tegenaan! Sponsors en vrijwilligers zijn van harte welkom!

Vlagheidebord

Ons bestuurslid Toon Bekkers plaatst samen met zijn broer enthousiast het Vlagheidebord.

 

Vlagheidebord

Is het geen plaatje?

Molen van vroeger!

molen51.png

Op zoek naar...

Een aantal vrijwilligers is op zoek naar unieke foto's en bijzondere verhalen van de Koeveringse molen uit het verleden. Deze stukken worden met zorg verzameld en bewaard in ons archief en uiteindelijk uitgegeven als boekwerk voor de komende generaties.
Interessante verhalen, feiten of foto's van de oude molen zijn van harte welkom!
Neem gerust contact op met ons secretariaat:
0848-345678.
Wij zijn u zeer dankbaar!

Sponsor ons met

Onze bezoekers

128974
VandaagVandaag49
GisterenGisteren45
Deze weekDeze week94
Deze maandDeze maand785
TotaalTotaal128974

Copyright © 2009-2017 Stichting Koeveringse molen.
Alle rechten voorbehouden.